Organisation

Organisationen utgår från styrelsen, där varje ledamot har olika ansvarsområden, och delas därunder in i arbetsgrupper. Dessa inkluderar fler personer och hålls hela tiden öppna för eventuella tillskott.

Styrelse:
Ordförande: Hans Malm, hans.malm@bajenfanshockey.se
Kassör: Martin Rybrink, martin.rybrink@bajenfanshockey.se
Sekreterare: Kalle Strandberg, kalle.strandberg@bajenfanshockey.se
Ledamot: Jack Persson, jackpersson@bajenfanshockey.se
Ledamot: Tomas Lindgren, tomas.lindgren@bajenfanshockey.se

Ledamot: John Bernfell, john.bernfell@bajenfanshockey.se

Ledamot: Lena Andersson, lena.andersson@bajenfanshockey.se
Ledamot: Robert Ljung, robert.ljung@bajenfanshockey.se
Ledamot: Anna Rönnelöw, anna.ronnelow@bajenfanshockey.se
Valberedning:

Kontaktmail: valberedning@bajenfanshockey.se

Sportgrupp:
Tommy Boustedt
Putte Köhler
Richard Grönborg
Håkan Ferm
Tomas Lindgren
Richard Gustafsson

Mikael Juhlin
Intresseanmälan för att spela i Bajen Fans Ishockeyförening mailas till sport@bajenfanshockey.se

Ungdom:
Anna Rönnelöw, anna.ronnelow@bajenfanshockey.se

Junior:
Daniel Fagerberg, daniel.fagerberg@bajefanshockey.se

 

Evenemangsgrupp:
Robert Ljung, robert.ljung@bajenfanshockey.se

Marknadsgrupp:
Lena Andersson
Hasse Malm
Bruno Ohlzon
Jan Lindberg
Kontaktmail: marknad@bajenfanshockey.se

Press:
Kontaktmail: press@bajenfanshockey.se

Souvenirer/försäljning:
Robert Ljung
Victor Nyström
Jari Kanninen
Arvin Darai
Kontaktmail: souvenir@bajenfanshockey.com

Hemsida:
Sverre Furberg
Mattias Jansson
Victor Nyström
Rasmus Björe
Niklas Thim
Richard Slätt
Sandra Gaye
Stefan Ståhl
William Waldetoft
Teddy ”Blue” Roswall, bluedragonse@hotmail.com
Kontaktmail: hemsida@bajenfanshockey.se

Matchprogram och instick:
Sverre Furberg
Mattias Jansson

Revisor:
Siwert Svärling
Revisorsuppleant:
Bruno Ohlzon

 

 

Våra sponsorer